Zde se můžete dovědět o lidech a aktivitách, bez kterých by to nešlo.

 

 

Zase více domovDSCN0152Každý nový domov potřebuje nějaký čas, kdy si jej noví obyvatelé zabydlují, přizpůsobují svým potřebám a nárokům. O to náročnější proces to je, pokud se nejedná o klasickou rodinu, ale třeba o tak pestrou skupinku obyvatel jako máme v Mirandii. Tady si může dle svých přání dozdobit, či vybavit každý svůj vlastní pokoj, ale existují také potřeby pro dovybavení společných prostor tak, aby sloužily co nejlépe.

 

Brumovická Mirandie má první obyvatele

Brumovická Mirandie má první obyvatele
1. 6. 2015

TAK UŽ JE TO TADY! V naší brumovické Mirandii, prvním chráněném bydlení na Břeclavsku, se od pondělního rána zabydlují první z 12 klientů s mentálním a kombinovaným postižením. Zařízení rodinného typu je moderní alternativou k dřívější ústavní péči. Pro BETLÉM, středisko Diakonie Českobratrské církve evangelické, které je zřizovatelem této nové služby, je Mirandie prvním velkým dárkem k letošnímu 25. výročí zahájení činnosti.

Mirandie se otevřela veřejnosti

5. 5. 2015

Získat pěkný domov je důvodem radosti snad pro každého člověka, a my jsme se o tuto radost podělili v neděli 3. 5. 2015 se všemi, kteří se zúčastnili slavnostního otevření Mirandie.

Gaudeamus Brno podpořil Mirandii

Gaudeamus Brno podpořil Mirandii
31. 3. 2015

Pěvecký sbor Gaudeamus Brno vystoupil v Červeném kostele v rámci tradičních hudebních nešpor. Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 7 565 Kč byl věnován Mirandii. Klikněte si pro další informace.

Světový den vody podpořil Mirandii

Světový den vody podpořil Mirandii
18. 3. 2015

Světový den vody oslavili vodohospodáři po celém světě. V Jihomoravském kraji a kraji Vysočina si tento významný den připomínají členové a partneři sdružení Rady povodí Svratky (RAPOS).

Mirandie již nabízí nová pracovní místa

27. 2. 2015

Dnešním dnem zahajuje Mirandie výběrové řízení na nové pracovníky. Jejich úkol nebude lehký, budou rozjíždět zbrusu novou, moderní sociální službu těm nejvíce postiženým dospělým osobám v Jihomoravském kraji.  Kliknout pro celý inzerát. 

Chráněné bydlení dnes úspěšně zkolaudováno!

Chráněné bydlení dnes úspěšně zkolaudováno!
30. 10. 2014

Po 14 měsících od zahájení stavebních prací byl právě dnes vydán kolaudační souhlas, přečtěte si blíže o této události a co jí předcházelo v článku , jehož autorem je Petr Hejl, ředitel střediska BETLÉM.

Výzva zájemcům o přijetí do Chráněného bydlení Mirandie – zahájení sběru žádostí

30. 9. 2014

Chceme tímto informovat všechny zájemce o přijetí do nově budovaného Chráněného bydlení Mirandie v Brumovicích, že ode dne 1. října 2014 zahajujeme sběr žádostí. Žádost a povinnou přílohu si můžete stáhnout kliknutím:

 

          Klikněte si pro další důležité informace.

Dokončení projektu Mirandie bude mít podstatné zdržení

30. 9. 2014

Dokončení projektu výstavby a vybavení objektu chráněného bydlení Mirandie bude mít podstatné, tj. skoro půlroční zdržení.  Plánovaný začátek provozu sociální služby se tak odsune z ledna příštího roku na květen či červen 2015. To je ovšem nemilá zpráva, i když popravdě – má i svá pozitiva. Ale k tomu se ještě dostaneme, píše ve svém článku ředitel střediska Petr Hejl.

Mirandie měla významné hosty

25. 9. 2014

Stavební práce nejsou ještě dokončeny a už jsme v Chráněném bydlení přivítali první významnou návštěvu. Návštěva musela překonat poněkud nepříjemný vstup, který ještě není dokončen kvůli změně stavby před dokončením, ale pak už se mohli potěšit tím, jak dílo brumovické Mirandie pokročilo. 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha