Mirandie měla významné hosty

25. 9. 2014

Stavební práce nejsou ještě dokončeny a už jsme v Chráněném bydlení přivítali první významnou návštěvu. Návštěva musela překonat poněkud nepříjemný vstup, který ještě není dokončen kvůli změně stavby před dokončením, ale pak už se mohli potěšit tím, jak dílo brumovické Mirandie pokročilo. 

Touto významnou návštěvou byl pan docent MUDr. Kamil Ševela,  vděčný brumovický rodák a zástupce Rotary klubu Brno City, společně s významným dárcem panem Martinem Hofmanem a s dalšími členy klubu  a přáteli. Návštěvu do Mirandie doprovodil i vážený starosta Brumovic, pan Antonín Košulič. Rotary klub Brno – City je vedle Evropské unie hlavním finančním partnerem projektu Mirandie a ve spolupráci s rotariány z nizozemského Noordwijku podporuje projekt již od jeho vzniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Zleva: A. Košulič, K. Ševela, p. Kábová, R. Roman, M. Hofman, D. Kába

 

Návštěva se zájmem prošla celou budovu, ocenila kvalitu provedených prací a praktické architektonické řešení. Velmi se našim hostům líbilo prostorné nádvoří, které svou útulností již nyní láká k odpočinku.

Pro nás, jakožto hostitele, je velmi příjemné, když můžeme ukázat, že vynaložené úsilí a dary všech našich přátel jsme přeměnili v něco tak hmatatelného, jako je tato stavba, která se brzy otevře pro první své obyvatele, dospělé osoby s těžkým mentálním, popřípadě kombinovaným postižením.

Budete-li mít cestu okolo, dejte nám vědět a rádi Vás také přivítáme.

 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha